Audycja – Czerwiec 2021

Drodzy Przyjaciele Przedszkola „Serduszka”. W czerwcu na antenie radia Anioł Beskidów podejmowaliśmy temat „Nie boję się gdy ciemno jest”, czyli o małych i dużych problemach dzieci. Szczegóły na plakacie poniżej.

Zapraszamy do udziału w comiesięcznym konkursie, szczegóły poniżej.

Poniżej link do audycji, a już na dniach szersza relacja, w tym materiały audio-wideo oraz fotorelacja z nagrania audycji.

PYTANIA KONKURSOWE DO AUDYCJI W „ANIELE BESKIDÓW” – 20 CZERWCA 2021 r.

1. Jaki instrument chciałaby dostać jedna z dziewczynek z przedszkola „Serduszko”?
  2. Proszę o podanie dwóch nazwisk znanych osób, które mają Zespół Aspergera a mimo to udało im się osiągnąć sukces?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres  audycja@przedszkole-serduszko.pl.
Na odpowiedzi czekamy do wtorku 29 czerwca włącznie.

Dla dwojga dzieci (wraz z osobą dorosłą) ufundujemy wejściówki na całodzienną zabawę do „EkoParku W Dechę”.  Decyduje kolejność zgłoszeń.

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu, który jest dostępny tutaj.

Zapraszamy serdecznie do słuchania i zabawy !

Plakat O Audycji Radiowej Czerwiec 2021