Audycja – Marzec 2021

Drodzy Przyjaciele Przedszkola „Serduszka”. W lutym na antenie radia Anioł Beskidów podejmowaliśmy temat „Słowo w życiu i na scenie”…

Poniżej link do audycji, a już wkrótce szersza relacja, w tym materiały audio-wideo oraz fotorelacja z nagrania audycji.

Audycja Radiowa wyemitowana w Radio “Anioł Beskidów” 21 marca 2021

PYTANIA KONKURSOWE DO AUDYCJI W „ANIELE BESKIDÓW” – 21 MARCA 2021 r.

1. W kogo nasz gość – p. Barbara Rau, wcielił się w swoim debiucie teatralnym?
  2. Jaką gimnastykę przeprowadziły dzieci z przedszkola „Serduszko” w Komorowicach?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres  audycja@przedszkole-serduszko.pl.
Na odpowiedzi czekamy do do czwartku 25 marca włącznie.

Zwycięzców nagrodzimy dwoma podwójnymi biletami do teatru „Banialuka” po wznowieniu spektakli (po jednym bilecie dla dziecka oraz towarzyszącej mu osobie dorosłej). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu, który jest dostępny tutaj.

Zapraszamy serdecznie do słuchania i zabawy !

Plakat O Audycji Radiowej Marzec